שאלות נפוצות

בהחלט. הרכישה באתר מאובטחת ומוצפנת בפרוטוקול SSL המחמיר ביותר ברשת.

אנחנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראלים והבין לאומיים כולל: PayPal ,ויזה, ישראכרט, מאסטרקארד (למעט אמריקן אקספרס). כמו כן, ניתן להשאיר באתר פריטי הזמנה ולאחר מכן נחזור אליכם לתשלום אשראי בטלפון או באפליקציית ביט.

כל המשלוחים באתר הם בחינם ! במידה ולקוח מעוניין במשלוח מהיר במיוחד, תיתכן אופציה למשלוח בתוספת תשלום (לא בכל המוצרים).

זמני אספקת המוצרים משתנים ממוצר למוצר, זמן אספקת משלוח ממוצע הוא 18-30 ימים (במקרים חריגים עד 40 ימים) כל זאת, בהתאם למדיניות של דואר ישראל.

כל המוצרים באתר נשלחים ישירות מהספקים אליכם מחסני הספקים נמצאים במדינות: סין, ארה”ב, טורקיה וישראל. אנו עובדים רק עם ספקים מוכרים ואמינים.

כלל המוצר שבאתר נבחרים בקפידה ומפורסמים באתר רק לאחר שערכנו בדיקות איכות וטיב. תיאור הפריטים והתמונות משקפים ככל הניתן את מה שתקבלו. צוות האתר מוודא דרך קבע את איכות המוצרים. את הדאגות תשאירו לנו..

כל נותני השירותים נבחרים בקפידה, צוות האתר מחוייב קודם כל ללקוחותיו, ולרשימת השפים נכנסים רק בעלי המלצות. לאחר שבחרתם להשתמש בשירות של אחד מהשפים, צוות האתר ישמח לשיתוף פעולה שלכם במילוי של משובים אשר יעזרו לנו לשמור על הסטנדרט הגבוה שלנו.

במידה והתגלתה בעיה במוצר שהוזמן דרכנו והגיע פגום/שבור אנחנו לוקחים את האחריות !  כל מוצר מגיע עם אחריות של 14 ימים, בהם ניתן להחזירו לכתובת הרשומה באתר, כל זאת בהתאם לתנאי התקנון.
על מנת לשפר לכם את חווית הקנייה, אין שום צורך ברישום מראש לאתר. אבל, היי ! אם תירשמו תוכלו לקבל הצעות והנחות במיוחד בשבילכם 🙂

בוודאי ! שירות הלקוחות זמין בשבילכם במייל: info@meating.co.il

Shopping Cart